• 8:30 ile 17:30

  • Home
  • KURUMSAL
  • HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 2014 yılı haziran ayında DAS Teknoloji olarak çıktığımız yolda piyasa gereksinimlerini daha iyi karşılayabilmek adına 2015 yılı sonlarına doğru PROGRAM BİLİŞİM olarak devam ediyoruz. PROGRAM BİLİŞİM olarak 15 yılın üzerinde teknoloji ve yazılım deneyimi ile sektörde yerimizi aldık.

Tamamen ticari ve sektörel yazılımlar üzerine yazılım üretimleri yapmaktayız. Şuan son kullanıcılar tarafından kullanılan yazılımımızın adı PROGRATİK ‘tir. PROGRATİK Tüm sektörlerin ticaretini bilgisayar ortamında yapabilmelerine olanak sağlar. Türkiyedeki yazılım pazarındaki teknolojik eksiklikleri tamamlamak ve yazılıma yeni bir yön vererek kalıplaşmış yazılım mimarisinden kurtularak son kullanıcıların özgür yazılımlara sahip olmalarını sağlamak üzere kurulmuştur. Oluşturacağı dinamik alt yapı sayesinde tüm sektörlere özel yazılım şablonların geliştirilebilmesini sağlayacaktır.


 

Misyonumuz


 Bilişim / Bilgisayar firmalarının yazılım sektöründeki rolünü artırarak, sektörde programlama dillerini kullanamayan yani yazılım geliştiremeyen firmaların Progratik üzerinden profesyonel yazılımları pazara sunmalarını sağlayarak yazılım sektöründeki istihdama katkıda bulunmak,

Dinamik yapımız sayesinde ve yazılımlarda teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak son kullanıcıların çalışmalarına kendilerine özel teknolojik çözümler ile pratiklik ve hız katmasını sağlamak.
Teknolojiyi alt yapımıza dahil ederek kalitemizi sürekli en üst düzeyde tutmak.


 

Vizyonumuz


 Ülkemizdeki yazılım stratejisine yeni bir yön vererek sektörün kalitesini artırmak. Her işletmeye Teknoloji ile yön vermek,

İlk aşama da Türkiye’de Yazılımı en kaliteli üreten firma haline gelmek.

İkinci aşama da ise ülkemizi Uluslararası Yazılım Pazarında en iyi şekilde temsil etmek.

logo

PROGRAM BİLİŞİM.
Akademi Mah. Gürbulut Sk.
Teknokent Binası No:67/F2-202-215-216
Selçuklu / KONYA

0(850) 840 03 27
bilgi@programbilisim.com

Copyright © 2020 PROGRAM BİLİŞİM